LU MPII Ārstu prakse,  Ārstu prakse atrodas 2. stāvā (bez lifta). 

Ēka kurā atrodas mūsu ārstu prakse ir UNESCO Pasaules kultūras mantojuma objekta “Rīgas vēsturiskais centrs” (aizsardzības Nr. 852) teritorijā un ir tā daļa, ēkas pārbūve nav pieļaujama, tāpēc nav iespējams nodrošināt vides pieejamību cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

 

Margarita Jahimoviča - ārsts-Internists–rezidents;  tālrunis pierakstam - +371 27115226

Ārste nodarbojas ar pieaugušo veselības aprūpi, diagnosticējot un ārstējot iekšējo orgānu slimības.

Iekšķīgo slimību spektrs ir plašs un ietver sirds- asinsvadu, elpošanas, endokrīnās sistēmu problēmas, gremošanas trakta, nieru, reimatoloģiskas slimības, infekcijas un citas iekšējo orgānu patoloģijas.

Internists veic detalizētu pacientu izmeklēšanu, izmantojot vairākas diagnostikas metodes un pamatojoties uz rezultātiem izstrādā ārstēšanas plānu, ieteikumus par dzīvesveidu un, ja nepieciešams, rekomendācijas par papildus speciālistu konsultācijām.

Internists ārstē gan akūtas, gan hroniskas slimības un bieži darbojas kā koordinējošais ārsts kopā ar citiem speciālistiem, lai nodrošinātu pacienta vispusīgu aprūpi un labākos rezultātus.

Juris Zemmers - gastroenterologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. J.Zemmers specializējies akūtu un hronisku gremošanas orgānu slimību ārstēšanā - akūts vai hronisks gastrīts, atviļņa slimība, kas izpaužas kā dedzināšana, rīšanas traucējumi, kairinātas resnās zarnas sindroms, kas izpaužas kā vēdera izejas traucējumi, akūta vai hroniska kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla,zarnu asinsvadu slimības, neinfekciozi kolīti (atonija, atrofija), aizkuņģa dziedzera saslimšanas, žultsceļu patoloģija, aknu slimības, vēdera uzpūšanās, vēdera izejas traucējumu, dedzināšanas sajūtas ārstēšana.

Kristīne Ducena - endokrinologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. med. K. Ducena ir beigusi Latvijas Medicīnas akadēmiju. Aizstāvējusi promocijas darbu „Jaunu molekulāro marķieru identifikācija vairogdziedzera ļaundabīgo audzēju agrīnai diagnostikai”. Sertificēta endokrinolģe un vairogdziedzera US speciāliste. Strādā arī P. Stradiņa KUS par ārsti endokrinoloģi. 

Ir LU Medicīniskās pēcdiploma izglītības institūta valdes locekle

 

Sabīne Skrebinska - endokrinologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

 

Dr. Sabīne Skrebinska ārsta grādu ieguvusi Latvijas Universitātē. Studijas turpinājusi Rīgas Stradiņa Universitātes Rezidentūras studiju fakultātē endokrinologa specialitātē, strādājot Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā. Papildus ir Rīgas Stradiņa universitātes lektore. Konsultē cukura diabēta, vairogdziedzera, virsnieru un hipofīzes, vielmaiņas saslimšanu u.c. endokrīno slimību gadījumos.

 Latvijas Endokrinologu asociācijas biedre. Regulāri paaugstina kvalifikāciju un profesionālo pieredzi kursos, kongresos Latvijā un ārvalstīs.

 

Lauma Jaunozola

Lauma Jaunozola - endokrinologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Lauma Jaunozola – sertificēta endokrinoloģe P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, Rīgas Stradiņa universitātes lektore (Klīniskās farmokoloģijas kurss). Konsultē cukura diabēta, vairogdziedzera, virsnieru un hipofīzes, vielmaiņas saslimšanu u.c. endokrīno slimību gadījumos, izvērtējot liekā svara un paaugstināta asinsspiediena iespējamo saistību ar endokrīnām saslimšanām. Ārstē arī kalcija vielmaiņas traucējumus, osteoporozi. Latvijas Endokrinologu asociācijas un Eiropas Endokrinologu asociācijas biedre.

 

Emīls Kokars - endokrinologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Ilze Salna - endokrinologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

 

Ārsta grādu ieguvusi Rīgas Stradiņa universitātē. Turpinājusi izglītību Latvijas Universitātes Rezidentūras attīstības programmā- internista un endokrinologa specialitātē. Sertificēta  endokrinoloģe P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā. Regulāri paaugstina kvalifikāciju un profesionālo pieredzi kursos un kongresos Latvijā un ārvalstīs. Zinātniski pētnieciskās darbības saistītas ar cukura diabētu.

Ārste ir Latvijas Endokrinologu asociācijas un Eiropas Endokrinologu biedrības biedre.

Konsultē cukura diabēta, vairogdziedzera, virsnieru un hipofīzes, vielmaiņas saslimšanu u. c. endokrīno slimību gadījumos. Ārste izvērtē liekā svara un paaugstināta asinsspiediena iespējamo saistību ar endokrīnām saslimšanām, kā arī ārstē kalcija vielmaiņas traucējumus, osteoporozi.

Antra Beķere

Antra Beķere - pneimonologs, alergologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Antra Beķere ir beigusi Rīgas Medicīnas Institūtu. Sertificēta tuberkulozes un plaušu slimību, kā arī alergoloģijas speciāliste. LUMPII ārstu praksē par pneimonoloģi un alergoloģi strādā jau kopš 2009. gada. Kā alergoloģe konsultē arī  SIA „Alerģijas slimību centrs”. Regulāri pilnveido savas profesionālās zināšanas, piedaloties starptautiskas un vietējas nozīmes kongresos un konferencēs.

Viesturs Siliņš

Viesturs Šiliņš - pulmonologs

Doc. V. Šiliņš mācījies Rīgas Medicīnas institūtā. 1982. g. ieguvis Medicīnas doktora grādu. Bijis Latvijas Medicīnas akadēmijas docents, šobrīd - Latvijas Universitātes Rezidentūras programmas ,,Pneimonoloģija” vadītājs. Ilgstoši vadījis P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Pulmonoloģijas un alergoloģijas centru (1999. g. - 2012. g.). Ir LU Medicīniskās pēcdiploma izglītības institūta valdes loceklis. Piedalījies dažādās zinātniskās konferencēs, kongresos Stokholmā, Berlīnē, Atlantā, Romā, Helsinkos, Sidnejā u.c. Šobrīd strādā pie sistēmiskas ambulatorās medicīniskās palīdzības pakalpojuma izveides elpošanas ceļu slimību pacientiem.

Zanda Grāve

Zanda Grāve - pulmonologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Zanda Grāve - sertificēta pneimonoloģe P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā un šīs slimnīcas konsultatīvajā poliklīnikā. Piedalās rezidentu apmācībā. Latvijas Ftiziopneimonologu asociācijas biedre. Savā profesionālajā darbībā Dr. Grāve seko prof. Paula Stradiņa atziņai: ‘’Medicīna ir zinātne, māksla un arods’’.

Iveta Kroiča

 

 

Iveta Kroiča - pulmonologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Iveta Kroiča ir sertificēta pneimonoloģe Rīgas Austrumu Klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” Tuberkulozes un plaušu slimību diferenciāldiagnostikas nodaļā. Specializējas elpošanas orgānu sistēmas slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē. 

Sandra Auziņa

Sandra Auziņa - pulmonologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Sandra Auziņa - sertificēta pulmonoloģe Rīgas Austrumu Klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” Tuberkulozes un plaušu slimību diferenciāldiagnostikas nodaļā. Specializējusies plaušu slimību diagnostikā un ārstēšanā, plaušu funkcionālajā diagnostikā. 

Anda Vīksna - pulmonologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Anda Vīksna ir sertificēta pneimonoloģe.  Specializējas elpošanas orgānu sistēmas slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē.  Regulāri paaugstina kvalifikāciju vietēja un starptautiska mēroga kursos un kongresos. Strādā arī Rīgas Austrumu Klīniskās universitātes slimnīcā stacionārā „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” un Rīgas Stradiņa universitātē par pasniedzēju. 

Dace Freidenberga

Dace Freidenberga - kardiologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Dace Freidenberga - sertificēta kardioloģe, interniste un rehabilitoloģe P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Kardioloģijas centrā. Darbības jomas un prioritātes: klīniskā kardioloģija, rezidentu un studentu apmācība. Biedre Latvijas Kardiologu biedrībā un Latvijas Internistu biedrībā.