LU MPII Ārstu prakse

Ārstniecības iestādes kods: 10069102

Kristīne Dūcena

Kristīne Ducena - endokrinologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. med. K. Ducena ir beigusi Latvijas Medicīnas akadēmiju. Aizstāvējusi promocijas darbu „Jaunu molekulāro marķieru identifikācija vairogdziedzera ļaundabīgo audzēju agrīnai diagnostikai.”Sertificēta endokrinolģe un vairogdziedzera US speciāliste. Strādājusi P. Stradiņa KUS par ārsti endokrinoloģi, US speciālisti, kā arī bijusi cukura diabēta apmācības kabineta ārste. Šobrīd Dr. med. Ducena ir lektore Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē, kā arī endokrinoloģe un US speciāliste Mauriņa vēnu klīnikā.

 Liene Akmene

Liene Akmene - endokrinologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Absolvējusi Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāti, strādājusi P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā. Konsultē cukura diabēta, vairogdziedzera, virsnieru un hipofīzes, vielmaiņas saslimšanu u.c. endokrīno slimību gadījumos, izvērtējot liekā svara un paaugstināta asinsspiediena iespējamo saistību ar endokrīnām saslimšanām. Ārstē arī kalcija vielmaiņas traucējumus, osteoporozi. Ir Latvijas Endokrinologu asociācijas biedre. Ārste regulāri paaugstina kvalifikāciju un profesionālo pieredzi kursos un kongresos Latvijā un ārvalstīs, zinātniski pētnieciskā darbība saistīta ar cukura diabētu.

Lauma Jaunozola

Lauma Jaunozola - endokrinologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Lauma Jaunozola – sertificēta endokrinoloģe P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā, Rīgas Stradiņa universitātes lektore (Klīniskās farmokoloģijas kurss). Konsultē cukura diabēta, vairogdziedzera, virsnieru un hipofīzes, vielmaiņas saslimšanu u.c. endokrīno slimību gadījumos, izvērtējot liekā svara un paaugstināta asinsspiediena iespējamo saistību ar endokrīnām saslimšanām. Ārstē arī kalcija vielmaiņas traucējumus, osteoporozi. Latvijas Endokrinologu asociācijas un Eiropas Endokrinologu asociācijas biedre.

Nataļja Kapļa

Nataļja Kapļa - endokrinologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Ārste P. Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā. Konsultē cukura diabēta, vairogdziedzera, virsnieru un hipofīzes, vielmaiņas saslimšanu u.c. endokrīno slimību gadījumos. Latvijas Endokrinologu asociācijas biedre.
Ārste regulāri paaugstina kvalifikāciju un profesionālo pieredzi kursos un kongresos Latvijā un ārvalstīs. 2017. gada jūnijā stažējās ASV Teksasas universitātē (UT Southwestern Medical Center), kur ieguva lielu pieredzi dažādu sarežģītu endokrīnu saslimšanu ārstēšanā.

Jeļizaveta Sokolovska

Jeļizaveta Sokolovska - endokrinologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. med. J.Sokolovska ir absolvējusi Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāti, pabeidza internās medicīnas un endokrinoloģijas rezidentūru, iegūstot internistes un endokrinoloģes sertifikātus. Aizstāvējusi promocijas darbu “Slāpekļa oksīda un glikozes transportieru loma cukura diabēta komplikāciju patoģenēzē”. Strādājusi P. Stradiņa KUS Endokrinoloģijas nodaļā. Konsultē pacientus cukura diabēta, vairogdziedzera, virsnieru un hipofīzes, vielmaiņas saslimšanu u.c. endokrīno slimību gadījumos. Vadošā pētniece Latvijas Universitātes Medicīnas fakultātē, pētniecības virziens – cukura diabēta komplikāciju attīstības mehānismi un dzīvesveida ietekme uz tiem.

Antra Beķere

Antra Beķere - pneimonologs, alergologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Antra Beķere ir beigusi Rīgas Medicīnas Institūtu. Sertificēta tuberkulozes un plaušu slimību, kā arī alergoloģijas speciāliste. LUMPII ārstu praksē par pneimonoloģi un alergoloģi strādā jau kopš 2009. gada. Kā alergoloģe konsultē arī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ambulatori konsultatīvajā poliklīnikā un SIA „Alerģijas slimību centrs”. Regulāri pilnveido savas profesionālās zināšanas, piedaloties starptautiskas un vietējas nozīmes kongresos un konferencēs.

Viesturs Siliņš

Viesturs Šiliņš - pulmonologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Doc. V. Šiliņš mācījies Rīgas Medicīnas institūtā. 1982. g. ieguvis Medicīnas doktora grādu. Bijis Latvijas Medicīnas akadēmijas docents, šobrīd - Latvijas Universitātes Rezidentūras programmas ,,Pneimonoloģija” vadītājs. Ilgstoši vadījis P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Pulmonoloģijas un alergoloģijas centru (1999. g. - 2012. g.). Ir LU Medicīniskās pēcdiploma izglītības institūta valdes loceklis. Piedalījies dažādās zinātniskās konferencēs, kongresos Stokholmā, Berlīnē, Atlantā, Romā, Helsinkos, Sidnejā u.c. Šobrīd strādā pie sistēmiskas ambulatorās medicīniskās palīdzības pakalpojuma izveides elpošanas ceļu slimību pacientiem.

Zanda Grāve

Zanda Grāve - pulmonologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Zanda Grāve - sertificēta pneimonoloģe P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā un šīs slimnīcas konsultatīvajā poliklīnikā. Piedalās rezidentu apmācībā. Latvijas Ftiziopneimonologu asociācijas biedre. Savā profesionālajā darbībā Dr. Grāve seko prof. Paula Stradiņa atziņai: ‘’Medicīna ir zinātne, māksla un arods’’.

Iveta Kroiča

Iveta Kroiča - pulmonologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Iveta Kroiča ir sertificēta pneimonoloģe Rīgas Austrumu Klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” Tuberkulozes un plaušu slimību diferenciāldiagnostikas nodaļā. Specializējas elpošanas orgānu sistēmas slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē. 

Sandra Auziņa

Sandra Auziņa - pulmonologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Sandra Auziņa - sertificēta pulmonoloģe Rīgas Austrumu Klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” Tuberkulozes un plaušu slimību diferenciāldiagnostikas nodaļā. Specializējusies plaušu slimību diagnostikā un ārstēšanā, plaušu funkcionālajā diagnostikā. 
Dace Freidenberga

Dace Freidenberga - kardiologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Dace Freidenberga - sertificēta kardioloģe, interniste un rehabilitoloģe P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Kardioloģijas centrā. Darbības jomas un prioritātes: klīniskā kardioloģija, rezidentu un studentu apmācība. Biedre Latvijas Kardiologu biedrībā un Latvijas Internistu biedrībā.

 

Sarmīte Ābelīte

Sarmīte Ābelīte - reimatologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Absolvējusi Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāti. Turpinājusi izglītību Latvijas Universitātes Rezidentūras attīstības programmā „Medicīna”, virzienos „Internā medicīna” un „Reimatoloģija”, beigusi tās un ieguvusi sertifikātus. Ir Reimatoloģijas asociācijas biedre.

 

Ilze Vīnkalna - reimatologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Sertificēta iekšķīgo slimību speciāliste  (internists) un reimatologs. 2014. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti, iegūstot ārsta grādu. Sekojoši absolvējusi Latvijas Universitāti, specializējoties internajā medicīnā (2017.g.) un reimatoloģijā (2020.g.) Vairāku klīnisko gadījumu aprakstu un publikāciju autore medicīnas žurnālos. Papildus pilnveido savas zināšanas, apmeklējot un piedaloties kā aktīvs dalībnieks dažādās Latvijas un ārvalstu konferencēs, kas saistāmas ar reimatoloģisko slimību aktualitātēm.

Inese Vīcupe

Inese Vīcupe - pacientu reģistratore

 

Liene Pušpure

Liene Pušpure - pacientu reģistratore