LU MPII Ārstu prakse,  Ārstu prakse atrodas 2. stāvā (bez lifta). 

Ēka kurā atrodas mūsu ārstu prakse ir UNESCO Pasaules kultūras mantojuma objekta “Rīgas vēsturiskais centrs” (aizsardzības Nr. 852) teritorijā un ir tā daļa, ēkas pārbūve nav pieļaujama, tāpēc nav iespējams nodrošināt vides pieejamību cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

 

Juris Zemmers - gastroenterologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. J.Zemmers specializējies akūtu un hronisku gremošanas orgānu slimību ārstēšanā - akūts vai hronisks gastrīts, atviļņa slimība, kas izpaužas kā dedzināšana, rīšanas traucējumi, kairinātas resnās zarnas sindroms, kas izpaužas kā vēdera izejas traucējumi, akūta vai hroniska kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla,zarnu asinsvadu slimības, neinfekciozi kolīti (atonija, atrofija), aizkuņģa dziedzera saslimšanas, žultsceļu patoloģija, aknu slimības, vēdera uzpūšanās, vēdera izejas traucējumu, dedzināšanas sajūtas ārstēšana.

Kristīne Ducena - endokrinologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. med. K. Ducena ir beigusi Latvijas Medicīnas akadēmiju. Aizstāvējusi promocijas darbu „Jaunu molekulāro marķieru identifikācija vairogdziedzera ļaundabīgo audzēju agrīnai diagnostikai”. Sertificēta endokrinolģe un vairogdziedzera US speciāliste. Strādā arī P. Stradiņa KUS par ārsti endokrinoloģi. 

Ir LU Medicīniskās pēcdiploma izglītības institūta valdes locekle

 

Sabīne Skrebinska - endokrinologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

 

Dr. Sabīne Skrebinska ārsta grādu ieguvusi Latvijas Universitātē. Studijas turpinājusi Rīgas Stradiņa Universitātes Rezidentūras studiju fakultātē endokrinologa specialitātē, strādājot Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā. Papildus ir Rīgas Stradiņa universitātes lektore. Konsultē cukura diabēta, vairogdziedzera, virsnieru un hipofīzes, vielmaiņas saslimšanu u.c. endokrīno slimību gadījumos.

 Latvijas Endokrinologu asociācijas biedre. Regulāri paaugstina kvalifikāciju un profesionālo pieredzi kursos, kongresos Latvijā un ārvalstīs.

 

 

Emīls Kokars - endokrinologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

   

 

Antra Beķere

Antra Beķere - pneimonologs, alergologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Antra Beķere ir beigusi Rīgas Medicīnas Institūtu. Sertificēta tuberkulozes un plaušu slimību, kā arī alergoloģijas speciāliste. LUMPII ārstu praksē par pneimonoloģi un alergoloģi strādā jau kopš 2009. gada. Kā alergoloģe konsultē arī  SIA „Alerģijas slimību centrs”. Regulāri pilnveido savas profesionālās zināšanas, piedaloties starptautiskas un vietējas nozīmes kongresos un konferencēs.

Zanda Grāve

Zanda Grāve - pulmonologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Zanda Grāve - sertificēta pneimonoloģe P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā un šīs slimnīcas konsultatīvajā poliklīnikā. Piedalās rezidentu apmācībā. Latvijas Ftiziopneimonologu asociācijas biedre. Savā profesionālajā darbībā Dr. Grāve seko prof. Paula Stradiņa atziņai: ‘’Medicīna ir zinātne, māksla un arods’’.

Iveta Kroiča

 

 

Iveta Kroiča - pulmonologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Iveta Kroiča ir sertificēta pneimonoloģe Rīgas Austrumu Klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” Tuberkulozes un plaušu slimību diferenciāldiagnostikas nodaļā. Specializējas elpošanas orgānu sistēmas slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē. 

Sandra Auziņa

Sandra Auziņa - pulmonologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Sandra Auziņa - sertificēta pulmonoloģe Rīgas Austrumu Klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” Tuberkulozes un plaušu slimību diferenciāldiagnostikas nodaļā. Specializējusies plaušu slimību diagnostikā un ārstēšanā, plaušu funkcionālajā diagnostikā. 

Anda Vīksna - pulmonologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Anda Vīksna ir sertificēta pneimonoloģe.  Specializējas elpošanas orgānu sistēmas slimību diagnostikā, ārstēšanā un profilaksē.  Regulāri paaugstina kvalifikāciju vietēja un starptautiska mēroga kursos un kongresos. Strādā arī Rīgas Austrumu Klīniskās universitātes slimnīcā stacionārā „Tuberkulozes un plaušu slimību centrs” un Rīgas Stradiņa universitātē par pasniedzēju. 

Dace Freidenberga

Dace Freidenberga - kardiologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Dr. Dace Freidenberga - sertificēta kardioloģe, interniste un rehabilitoloģe P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Latvijas Kardioloģijas centrā. Darbības jomas un prioritātes: klīniskā kardioloģija, rezidentu un studentu apmācība. Biedre Latvijas Kardiologu biedrībā un Latvijas Internistu biedrībā.

 

Elizabete Tērauda - kardiologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Ārsta grāds iegūts Rīgas Stradiņa universitātē 2018. gadā.2023. gadā pabeigta rezidentūra kardioloģijā Latvijas Universitātē. Sertificēts kardiologs. Strādā arī Paula Stradiņa klīniskajā universitātes slimnīcā, Latvijas Kardioloģijas centrā. Konsultējošais speciālists Latvijas Ģimenes hiperholesterinēmijas reģistrā. Paralēli klīniskajam darbam apmāca studentus Latvijas Universitātē. 

 

Kristina Toločko - reimatologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

 

2014. g. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultāti. Turpinājusi izglītību Rīgas Stradiņa universitātes rezidentūrā programmās  „Internā medicīna” un „Reimatoloģija”, beigusi tās un ieguvusi sertifikātus. Ir Reimatoloģijas asociācijas biedre un Latvijas Internistu Asociācijas biedre.

 Regulāri paaugstina kvalifikāciju un profesionālo pieredzi kursos un kongresos

 

Latvijā un ārvalstīs. Izgājusi apmācību Erasmus+ programmā Itālijā, Dženovas universitātē, San Martino universitātes slimnīcā, reimatoloģijas nodaļā. Ir sertifikāts par nokārtotu eksāmenu EULAR reimatisko slimību kursā un EULAR musculoskeletal ultrasound in rheumatology basic course, Itālija

 

  No 2017.gada ieguvusi ilggadēju pieredzi, strādājot kā reimatologs dažādās ārstniecības iestādēs – Orto klīnika,  P.Stradiņa klīniskā universitātes slimnīcā, Veselības centru apvienībā, RAKUS Gaiļezers ambulatorā nodaļā.

 Konsultē pacientus ar kaulu, locītavu un saistaudu slimībām – locītavu sāpes, stīvums, pietūkums, kustību ierobežojums, iekaisuma sāpes mugurā, sistēmas saistaudu slimībām (ilgstoši paaugstināta temperatūra bez infekciju slimību pazīmēm, nespēks, svara zudums, pirkstu bālēšana aukstumā, izsitumi uz ādas un gļotādas, muskuļu sāpes, muskuļu vājums, iekšējo orgānu iesaiste u.c.).

 

Sarmīte Ābelīte - reimatologs; tālrunis pierakstam - +371 27115226

Absolvējusi Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāti. Turpinājusi izglītību Latvijas Universitātes Rezidentūras attīstības programmā „Medicīna”, virzienos „Internā medicīna” un „Reimatoloģija”, beigusi tās un ieguvusi sertifikātus. Ir Reimatoloģijas asociācijas biedre.

Viesturs Siliņš

Viesturs Šiliņš - pulmonologs

Doc. V. Šiliņš mācījies Rīgas Medicīnas institūtā. 1982. g. ieguvis Medicīnas doktora grādu. Bijis Latvijas Medicīnas akadēmijas docents, šobrīd - Latvijas Universitātes Rezidentūras programmas ,,Pneimonoloģija” vadītājs. Ilgstoši vadījis P. Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Pulmonoloģijas un alergoloģijas centru (1999. g. - 2012. g.). Ir LU Medicīniskās pēcdiploma izglītības institūta valdes loceklis. Piedalījies dažādās zinātniskās konferencēs, kongresos Stokholmā, Berlīnē, Atlantā, Romā, Helsinkos, Sidnejā u.c. Šobrīd strādā pie sistēmiskas ambulatorās medicīniskās palīdzības pakalpojuma izveides elpošanas ceļu slimību pacientiem.

 

Liāna Mote - medicīnas māsa

Sertificēta māsa internās aprūpes specialitātē, bakalaura grāds veselības zinībās un maģistra grāds pedagoģijā, ilgstoši vadījusi Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas Pulmonoloģijas nodaļā aprūpes procesa darbu, vadījusi studentu prakses, lasījusi lekcijas par aprūpes procesu plaušu slimībās. Piedalījusies māsu konferencēs, semināros, daloties ar savām zināšanām plaušu slimību aprūpes procesā. Kopš 1997. gada veikusi stacionāra pacientiem spirometrijas un  bronhu dilatācijas testus, apmācījusi pacientus lietot inhalalatorus.

Liene Pušpure

Liene Pušpure - pacientu reģistratore

Inese Vīcupe

Inese Vīcupe - pacientu reģistratore

Ārstniecības iestādes kods: 10069102